تاريخ : شنبه ٤ شهریور ۱۳٩۱ | ٩:٤۳ ‎ق.ظ | نویسنده : سيدابراهيم بچه مشهد
 

 

حال اونکه این شبکه غربی  که در پس پرده اون بهائیها و صهیونیست ها قرار دارن  در لابه لای  برنامه های جذاب که سعی در فریب مردم داره به راحتی با اعتماد سازی از مردم میخواد که تصاویر مختلفی  ( فیلم ، عکس و گزارش ) از : داخل خونه ها ،محل کار ،مدارس ،کوچه ها و خیابونها ،آثار تاریخی ، دانشگاه ها و اداره جات ضبط کرده و برای این شبکه ارسال کنن و چون قبلا با دلسوز نشون دادن خودشون اعتماد مردم جلب کردن متاسفانه مردم به راحتی به این شبکه اعتماد کرده و به راحتی این تصاویرو  اطلاعاتو در اختیارش قرار میدن.

و متاسفانه مسئولین که باید تو این زمینه روشنگری بکنن نشستن و هیچ کاری انجام نمیدن و این اطلاعات مهم به سهولت آب خوردن در اختیار دشمن قرار میگیره .

دشمن ما وقتی میبینه در مقابل ما نمیتونه با سلاح بجنگه  با نشونه گرفتن ذهن جوونای ما و کمرنگ تر جلوه دادن دین و زیر سوال بردن هویت ایرانی براحتی مارو از طریق شبکه های ماهواره ای هدف گرفته و با پررنگ تر جلوه دادن مشکلات اقتصادی، مشروع بودن مسائل جنسی و هم جنس گرایی سعی در تخریب ارزشهای ما داره و با زیر سوال بردن ارزشهای اسلامی و غیرت و تعصب ما که نشونه ضعیف بودن ما میدونه سعی در نفوذ تو تارو پود اعتقادات ما داره.

من از تمامی دوستان عزیزم خواهش میکنم این مطلبو تو وبلاگهای خودشون قرار بدن تا حداقل بتونیم کاری تو این زمینه انجام داده باشیم.  • ام جی | سیستان دانلود